שמי אילנה, ואני מטפלת ומלווה נשים, גברים ובני נוער בתהליכי ריפוי וצמיחה, מנחה סדנאות מודעות והתפתחות אישית, ומרצה לפסיכולוגיה. 

אני מלמדת ומטפלת בגישת הפסיכולוגיה הרוחנית, הרואה באדם מהות ארצית ורוחנית גם יחד. הטיפול וההוראה כוללים שילוב של כלים רוחניים ופסיכולוגיים . חלק מרכזי בטיפול שלי כולל עבודה עם הלא מודע, כך שהשינוי שקורה הוא שינוי עמוק ואמיתי. אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בהתנהגות ארגונית, ניסיון רב כיועצת ומטפלת ומביאה לארץ את שיטת  PSYCH-K לשינוי אמונות ברמת הלא-מודע.

 

 

 

 

 

 

 

הגישה שאני מציעה היא גישה טיפולית מעמיקה וחדשנית המביאה לתוצאות יעילות ומהירות. בעזרת ידע וכלים שרכשתי במשך השנים אני מכוונת את התלמידים והמטופלים שלי להגיע לרמה של מודעות והתפתחות אישית המאפשרת אושר, סיפוק, וחיים של שמחה ואהבה.

דרכי המקצועית עשירה ומפותלת. למדתי והושפעתי רבות ממורים כמו: אקהרט טולה, ברוס ליפטון, קרולין מיס, ניל דונלד וולש, דיפאק צ'ופרה, ביירון קייטי ועוד. הבסיס הפסיכולוגי בעבודתי כולל מספר ענפים בפסיכולוגיה הקלאסית ופסיכולוגיה עכשווית. פסיכולוגיה הומניסטית, פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה אנרגטית וטרנס-פרסונאלית. גרתי עם משפחתי בקנדה במשך שבע שנים. בקנדה נחשפתי לתורות המזרח : בודהיזם, יוגה, מדיטציה ולקורס בניסים  מה ששמעתי הרגיש לי ונשמע לי כל כך נכון שהחלטתי להקדיש את עצמי ללמידה ולצמיחה. באותן שנים של לימוד, אימון, מדיטציה, יוגה ,אינספור סדנאות, מעגלים ושיטות נוכחתי כי יש דרך אחרת. דרך אחרת לחשוב, לחיות ולהיות בעולמנו. דרך של אהבה, קבלה, חוסר שפיטה, כבוד וחמלה. דרך ששינתה את חיי.

עם השנים, ככל שלמדתי עוד וצמחתי עוד, התגבשה בי הידיעה כי הדארמה שלי, הסיבה שאני כאן והדרך שלי, היא לעזור לאנשים. במהלך הקריירה שלי הנחיתי סדנאות ניהול ופסיכולוגיה בארגונים ציבוריים ובמכללות שונות בארץ, ניהלתי והנחיתי סדנאות לתמיכה העצמה ושילוב של מהגרים ישראלים בקנדה, עבדתי עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי  בארה"ב, עסקתי במחקרי שוק ושיווק ומחקרים חברתיים בארץ ובחו"ל, וזוהי רשימה חלקית.

היום, אני מקבלת אנשים באופן פרטי בקליניקה במודיעין ובקליניקה בתל אביב, מנחה סדנאות מודעות העצמה וריפוי ומלמדת פסיכולוגיה ומדיטציה במכללות שונות.

אני מאמינה: חשוב לי לזכור ולהזכיר לעצמי ולאחרים כי אנחנו כולנו טהורים, חפים מחטא ומאשמה. כי הדרך שלנו לחופש היא דרך של סליחה חמלה ואהבה. אנחנו ילדי האלוהים וכל מה שהוא/היא רוצה בשבילנו זה שנהיה מאושרים.
אם נלמד לאהוב את עצמנו באמת נצליח להביא שלום ושלווה לחיינו, לחיי הקרובים לנו ולכל העולם.

אני רוצה להזמין אותך לקחת סיכון, ללמוד להתאהב בעצמך, ולראות את האהבה הזאת מוקרנת אליך חזרה מהעולם!

לימודים והכשרות:

1995 – M.Sc.  בהתנהגות ארגונית – בית ספר רקנאטי למנהל עסקים  אוניברסיטת תל – אביב.

1992 –  B.A.  בפסיכולוגיה ולימודים כלליים – אוניברסיטת חיפה.

 1996 – הנחיית קבוצות בביה"ס לעבודה סוציאלית – אוניברסיטת בר-אילן

2005 – שיטת סיי-קיי   PSYCH-K TM  www.psych-k.com  – קורס בהנחיית ד"ר ברוס ליפטון ורוב ויליאמס לוס אנג'לס, ארה"ב ולימודי המשך בונקובר, קנדה.

קורס מנחים שיטת "האור הלבן"

"הקורס בניסים" –  לימוד והנחייה עם אפרת שר שלום

התכנית להכשרת שליחים – הפשטות שבאלוהות

2000 – 2006 – לימודי בודהיזם ומדיטציה -Westcoast Dharma Society , וונקובר

פסיכותרפיה בודהיסטית – המרכז הישראלי לרפואת גוף-נפש

השתלמות בהנחיית נשימות הולותרופיות  Holotropic Breathwork – Rebirthing   2001

תטא הילינג – עבודת ריפוי אנרגטית

עבודת חלומות עפ"י יונג – וונקובר

רייקי

דמיון מודרך

Facebook Comments

סגירת תפריט