קורס בניסים שלב 1: התעוררות

מסע התעוררות מעולם מבוסס על פחד לעולם של אהבה.

תהליך חוויתי משנה חיים להתפתחות אישית במהלכו תקבלו תובנות עמוקות וכלים יישומיים, שיאפשרו לכם לשפר ולהיטיב את איכות חייכם ע"י שינוי דרך החשיבה וריפוי רגשי עמוק.
תוכלו לגלות מי אתם באמת, מה מניע אתכם ומה באמת חשוב בחיים, ותוכלו לפתור בעיות וקשיים במערכות היחסים שלכם, עם עצמכם ועם אחרים.
הקורס מבוסס על עקרונות  של שינוי מערכת האמונות שלנו הניזונה מפחד למערכת אמונות המבוססת על אהבה ושפע וכוללת כלים פרקטיים לשימוש יומיומי.
תוכלו למצוא את העוצמה והידע בתוככם כדי ליצור חיים מספקים ומלאים יותר בתחומים החשובים לכם :
זוגיות, ילדים, עבודה, מימוש עצמי, בריאות, שפע…

תוך זמן קצר תוכלו לראות שינוי  !!

אפשר להתחיל ליצור ניסים הרבה יותר מהר ממה שחושבים.

קראו תגובות של משתתפי הקורס

מקצת הכלים  הנרכשים  בקורס:

  • לימוד איזון ושקט פנימי
  • חיים מתוך אהבה ולא מתוך פחד
  • יצירת מציאות של שפע והצלחה
  • כלים לשחרור פחדים וכעסים
  • תהליכי סליחה והתמרה
  • שחרור אמונות וקיבעונות חשיבתיים
  • קבלה, הערכה עצמית ואהבה עצמית – חיזוק הביטחון והערך העצמי
  • הכרת והשבת הילד הפנימי
  • שחרור מהסבל הנגרם ע"י המיינד

הקורס כולל 10 מפגשים בני שעתיים וחצי כל אחד

תורות רוחניות וכלים עליהם מתבסס הקורס:

הקורס בניסים – הוא ספר פסיכולוגי, פילוסופי, רוחני המציע דרך אל האמת. מטרת הקורס בניסים היא להראות לנו את הדרך אל האושר והשקט הפנימי.

כשנשנה את הדרך בה אנו מסתכלים על העולם ועל עצמנו ישתנו חיינו לחיים של סיפוק, אושר ומימוש עצמי.

זהו אחד הספרים הרוחניים החשובים בעידן החדש המציע חומר עיוני עמוק ונלמד בכל העולם. הקורס מלמד אותנו לשנות את אופן החשיבה שלנו ממערכת חשיבה המבוססת על פחד וגורמת לנו סבל למערכת אמונות אמיתית המבוססת על אהבה ומאפשרת חיים מלאים אושר ושמחה.

הלימוד והתרגול של "הקורס בניסים" שינו את חיי, את חיי משפחתי ואת המציאות בה אני חיה.

אני יכולה להגיד היום בכנות שחיי מלאים באהבה, סליחה, הבנה ושמחה וגם תודה גדולה.

בסדנא נכיר גם את שיטת סיי-קיי לשינוי אמונות לא מודעות שבתוכנו. זוהי שיטת גוף-נפש מהפכנית המאפשרת לנו לעשות שינוי בדפוסים ואמונות שנחרתו בתת-המודע שלנו. בעזרת השיטה ניתן לזהות אמונות ומחשבות שחוסמות אותנו ולהחליפן באמונות מעצימות שיזניקו אותנו קדימה.

מדיטציה – בשנים האחרונות עקרונות בודהיסטיים נעשו לרלבנטיים גם במערב. עקרונות של חמלה, סליחה , חיים בהווה של כאן ועכשיו מיושמים בחיי היומיום ומשנים את חייהם של אלפי אנשים.

בסדנא נלמד לתרגל מדיטציה ונדגים כיצד ניתן להירגע, לנוח, לשפר את הריכוז, להתמודד טוב יותר עם דאגות ומחשבות טורדניות ולמצוא שקט ושלווה פנימיים.

תרגול מדיטציה נותן  לנו מקום מפלט מפני הרעש שמחוצה לנו ומאפשר לנו להיפגש עם עצמנו ועם השקט האינסופי שבתוכנו.  המדיטציה משפרת את ההקשבה הפנימית שלנו ואת החוסן הרוחני והנפשי שלנו ובכך משפרת גם את בריאותנו ואת חיינו.

"הילד הפנימי" – בתוך כל אחד ואחד מאיתנו חי לו ילד קטן ומקסים שכמעט תמיד נפגע ונזנח בעבר. ג'ון ברדשאו כתב בספרו רב המכר "השיבה אל הילדות": "אני מאמין שהילד הפנימי הפצוע שנזנח מן העבר, הוא המקור העיקרי לסבל האנושי".

בקורס נתייחס גם אל הילד/ה הפנימי שלנו החשוב/ה כל כך נכיר אותו נתוודע אליו נאהב אותו/ה מחדש ונחזק אותו/ה. ברגע שנעשה זאת נהיה "חופשיים ללכת הלאה".

 

עם סיום הסדנא תוכלו להשתתף במפגשים חד שבועיים המתקיימים באופן קבוע להמשך לימוד, שיתוף והטמעה, על מנת לשמור על מקום בטוח וקבוע בו נוכל לזכור ולהזכיר זה לזו את הדרך החדשה.

 

 

Facebook Comments

סגירת תפריט